Pirmo reizi Rīgā notiks ballīte «Eurovision Night»

Ieskandinot pavasari, šo sestdien, 1.martā, Rīgā pirmo reizi notiks pasākums “Eurovision Night”, jeb Eirovīzijas nakts. Pasākuma organizētājs – oficiālais Eirovīzijas fanu klubs Latvijā “Eurovision club Latvia”. Barā “Bar. Ber room” visu nakti skanēs Eirovīzijas dziesmu konkursa dziesmas – gan vecas, gan jaunas, gan pašmāju, gan ārzemju. Vakara īpaši viesi – Latvijas pārstāvji konkursā “Eirovīzija 2014″ grupa “Aarzemnieki”, kuri dzīvajā izpildījumā nodziedās savu Eirovīzijas hitu “Cake to bake”. Pie pults būs DJ Markus Riva. Gaidāmi arī citi pārsteigumi.

Pasākums notiks barā “Bar.Ber room”, Mazā Smilšu iela 13, Rīgā, sākums no plkst.23:00. Ir gaidīti visi, kam patīk Eirovīzijas dziesmas un jautri pavadīt laiku.

Miroslavs Kodis, Eirovīzijas fanu kluba Latvijā prezidents: “Eirovīzijas dziesmu ballītes Rietumos ir ļoti populāras un plaši apmeklētas. Cilvēki dejo, dzieda līdz un jautri pavada laiku. Tā būs arī pie mums. Man ir prieks, ka mūsu pasākumu apmeklēs un nodziedas savu Eirovīzijas dziesmu arī mūsu pārstāvji Starptautiskajā konkursā grupa “Aarzemnieki”.

“Eurovision Club Latvia” ir Latvijā reģistrēta biedrība. Par kluba biedri var kļūt jebkurš, kam patīk Eirovīzija, un kurš grib darboties Eirovīzijas labā. Organizācijas mērķi ir apvienot fanus, atbalstīt pašmāju mūziķus un konkursa dalībniekus no citām valstīm, ka arī popularizēt Eirovīzijas dziesmu konkursu Latvijā un Pasaulē.

Vairāk informācijas par Eirovīzijas fanu klubu Latvijā mūsu mājas lapā internetā www.eurovisionclub.lv. Sekojiet mums sociālajos tīklos Facebook, Twitter un Draugiem.lv