Fanu kluba „Simpātiju balvu 2015” saņēma dziesma „Love injected”

Eirovīzijas fani Latvijā šogad bija vienisprātis ar LTV skatītājiem – sīvā ciņā Eirovīzijas fanu kluba „Simpātiju balvu 2015” saņēma dziesma „Love injected”, ko izpilda Aminata, un tieši viņa šogad Vīnē pārstāvēs Latviju Eirovīzijas dziesmu konkursā. Fanu kluba prezidents Miroslavs Kodis pasniedza Aminatai fanu kluba balvu un diplomu uzreiz pēc konkursa „Supernova” tiešraides beigām.

Aminata izteica gandarījumu par šo balvu un pateicās visiem Eirovīzijas fanu kluba biedriem, kuri ir balsojuši par viņi. Pēc balvas pasniegšanas, Miroslavs Kodis ir aprunājies ar Aminatu. Dziedātāja apsolīja sadarboties ar fanu klubu un uzklausīt fanu ieteikumus pirms lielās Eirovīzijas.

Aminata, Eirovīzijas fanu kluba Latvijā „Simpātiju balvas 2015” iegūvēja: „Paldies par šo balvu. Negaidīti un ļoti patīkāmi saņemt šo apbalvojumu tieši no Eirovīzijas faniem”

Miroslavs Kodis, Eirovīzijas fanu kluba Latvijā prezidents: „Paldies visiem Eirovīzijas faniem Latvijā, kuri ir piedalījušies „Simpātiju balvas” balsojumā. Mēs atbalstīsim Aminatu ceļā uz „Eirovīziju” un noteikti aicināsim viņu piedalīties fanu kluba rīkotos pasākumos.”

Eirovīzijas fanu kluba Latvijā „Simpātiju balvas 2015” balsojuma rezultāti:

1. „Love injected” – Aminata (42%),

2. „Take Me Down” – Markus Riva (32%)

3. „Nefelibata” – MNTHA (21%)

4. „Sundance” – Elektrofolk (5%)